Kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

Dyskusyjne Kluby Książki, działające przy bibliotekach publicznych to projekt Instytutu Książki, dzięki któremu w setkach miejscowości w całej Polsce Czytelnicy spotykają się regularnie, aby rozmawiać o literaturze i o książkach. Programowi przyświeca idea czerpania przyjemności z dyskutowania o literaturze. Taki klub działa przy bibliotece M-GCKiS w Choroszczy już od 2009 roku. Jego członkowie mieli okazję wziąć udział w szeregu spotkań przy kawie i książce, spotkań autorskich, a także w pracy warsztatowej i w podjęciu wspólnych działań podczas różnych inicjatyw.

Pierwsze w tym roku spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki odbyło się z końcem stycznia. Podczas spotkania klubowicze tradycyjnie mieli okazję wymiany książek, a także otwartej dyskusji na temat tych wcześniej przeczytanych. Wspólnie podjęli również pracę warsztatową.

Aby dołączyć do klubu, wystarczy zgłosić się do biblioteki mieszczącej się  w M-GCKiS w Choroszczy (ul. H. Sienkiewicza 29) lub przyjść na najbliższe ze spotkań. Taka okazja nadarzy się już w lutym! Klubowicze spotkają się w bibliotece 27 lutego (we wtorek) o g. 18:00. A czeka na nich solidna dawka dobrej literatury, przy tym nowej lektury, czy obowiązkowej? Niekoniecznie, ale miło nam będzie, gdy podejmą wysiłek jej przeczytania, który może odwrócić się w przyjemność. Czy będą z tego odpytywani? Absolutnie! Serdecznie zapraszamy.