Warsztaty z książką

8 października 2013 r. w Bibliotece Publicznej w Choroszczy odbyły warsztaty z książką, które były prowadzone przez przedstawicielki Wydawnictwa Akapit Press – Magdalenę Granosik oraz Joannę Lewandowską. W spotkaniu uczestniczyła młodzież kl. V ze Szkoły Podstawowej w Choroszczy. Po warsztatach wręczano uczestnikom zakładki do książek oraz dzieci same wybrały książki, które zostały zakupione do biblioteki.

Warsztaty zostały przeprowadzone w ramach nagrody dla naszej biblioteki za aktywność i za udział w konkursie o Powstaniu Styczniowym.

Ponadto Pani Małgorzata Rokicka-Szymańska z Biblioteki Publicznej Powiatu Białostockiego przekazała podziękowania oraz upominki czytelnikom, którzy wzięli udział w plastycznym powiatowym konkursie „Kolorowy świat w utworach JULIANA TUWIMA”.

Elżbieta Wróblewska