Spotkania z pasjami

Biblioteka Publiczna w Choroszczy oraz Filie Biblioteczne w Barszczewie i Klepaczach serdecznie zapraszają wszystkich seniorów i nie tylko na „Spotkania z pasjami”. Jest to projekt edukacyjno-animacyjny dla seniorów Fundacji Orange realizowany wspólnie z Ministerstwem Pracy i Polityki Społecznej.

Projekt ten zakłada przeprowadzenie na żywo w bibliotekach 12 spotkań/wrzesień-listopad/ online w formie wideo konferencji (poprzez streaming online), skierowanych do osób starszych.. Są to mini wykłady ze znanymi osobami ze świata telewizji lub innymi, które łączy pasja. Każda z tych osób robi w życiu coś wspaniałego, niepowtarzalnego. Po każdym z wystąpień będzie możliwość zadania pytań gościom. To niebywała okazja do spotkania w miłym gronie, rozmowy.

Gorąco zapraszamy w każdy czwartek, godzina 11:00 do Biblioteki Publicznej w Choroszczy oraz do filii.

Kierownik biblioteki
Elżbieta Wróblewska