Oddaj stary telefon komórkowy!!!

Oddaj stary telefon komórkowy, pomóż niewidomym dzieciom z Lasek.

Oddając stary telefon komórkowy pomożesz Towarzystwu Opieki nad Ociemniałymi w Laskach. Pieniądze ze sprzedaży tego rodzaju złomu zasilą budżet Towarzystwa i pomogą w prowadzeniu działalności statutowej na rzecz niewidomych dzieci.

Miejsko-Gminne Centrum Kultury Biblioteka Publiczna w Choroszczy oraz Koło Emerytów i Rencistów Nr 15 w Choroszczy włączyły się w akcję charytatywną Towarzystwa Opieki nad Ociemniałymi w Laskach i prowadzi zbiórkę niepotrzebnych, używanych (nawet uszkodzonych) telefonów komórkowych. Ważne, by telefon miał baterię, należy natomiast wyjąć kartę SIM. Pieniądze ze sprzedaży aparatów zasilą budżet Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Laskach.

Każdy z nas może spełnić marzenie niewidomych dzieci, by pomóc wystarczy oddać swój stary telefon komórkowy.

Zużyte telefony komórkowe można przynosić do siedziby Miejsko-Gminnego Centrum Kultury Biblioteki Publicznej w Choroszczy od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00 nr telefonu 85 719-18-36.

Dzieci z Lasek czekają na każdą pomoc!