Certyfikaty rozdane…

W Bibliotece Publicznej w Choroszczy oraz w Filiach Bibliotecznych w Barszczewie i Klepaczach zostały wręczone certyfikaty ukończenia komputerowego kursu języka angielskiego dla dzieci FunEnglish.pl.

Przypomnijmy, że bezpłatny kurs komputerowy języka angielskiego dla dzieci trwał od miesiąca stycznia 2012 r. Kurs polegał na połączeniu najnowszych technologii z tradycyjnym nauczaniem. Składał się z ponad 60 gier edukacyjnych, setek filmów, piosenek, „foto-lekcji” i ćwiczeń opracowanych przez ekspertów. Dzieci w świecie FunEnglish.pl przeżywały przygody wraz z bohaterami gier i filmów i uczą się bezpośrednio od native speakerów.

Projekt www.funenglish.pl jest  współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka (działanie 8.1) na lata 2007-2013 oraz z Budżetu Państwa.

Kurs języka angielskiego ukończyło i otrzymało Certyfikat ośmioro dzieci, pięcioro dzieci z Choroszczy: Marciniak Kacper, Milewski Hubert, Laszczkowski Jakub, Płocki Szymon i Sidorowicz Łukasz oraz troje dzieci z Barszczewa: Kraszewska Julia, Mróz Weronika i Mróz Wiktoria.

Gratulujemy!!!

Od miesiąca września 2012 r. Biblioteka Publiczna w Choroszczy zaprasza na kurs komputerowy języka angielskiego dzieci oraz osoby dorosłe.

Informacji na temat komputerowego kursu FunEnglish.pl udziela: bibliotekarz

Zapisy: w Bibliotece Publicznej w Choroszczy, pod numerem telefonu: 85 719-18-36,

W Filii Bibliotecznej w Barszczewie: 85 719-13-90,

W Filii Bibliotecznej w Klepaczach: 85 6626211