Spotkanie autorskie z Michałem MIŚKIEM Koterskim

Zapraszamy na niezwykłe spotkanie autorskie, ze znanym z telewizji i nie tylko – Michałem  „Miśkiem” Koterskim.

Michał Koterski, znany jako aktor, showman, satyryk i autor bestsellerowej biografii „Michał Koterski. To już moje ostatnie życie”, podzielił się swoimi życiowymi doświadczeniami w szczerej rozmowie z dziennikarką Beatą Nowicką.

Spotkanie odbędzie się 13 grudnia (we środę), o g. 18:00, a poprowadzi je Dominik Sołowiej. To wyjątkowa okazja, aby poznać kulisy życia i kariery Michała Koterskiego, zrozumieć jego drogę wyjścia z trudności oraz dowiedzieć się więcej o tematach poruszanych w jego inspirującej książce.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na wieczór pełen ciekawych historii, refleksji i inspiracji. Wstęp na to fascynujące wydarzenie jest wolny, a dodatkowe informacje można znaleźć na wydarzeniu na Facebooku.

Spotkanie jest finansowane ze środków Gminy Choroszcz w ramach Gminnego Programu Profilaktyki Uzależnień na terenie gm. Choroszcz.

Michał Koterski

polski aktor, prezenter telewizyjny. Na wielkim ekranie debiutował w 1999 roku rolą Sylwusia, syna Adama Miauczyńskiego, w filmie Marka Koterskiego Ajlawju. Zagrał tę postać jeszcze w dwóch filmach: Dzień świra (2002) i Wszyscy jesteśmy Chrystusami (2006). Grał też w wielu innych filmach, m.in. 7 uczuć i Gierek, oraz serialach. Był uczestnikiem licznych programów: Jak oni śpiewają, Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami, Agent – Gwiazdy, The Story of My Life. Historia naszego życia. Prowadził talk-show Polsatu Misiek Koterski Show. Ma syna Fryderyka.