Literacki kalendarz adwentowy

Kalendarze adwentowe w ostatnich latach zyskały na popularności. Dzieci, młodzież, ale również osoby dorosłe coraz chętniej bawią się w okresie oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia w otwieranie okienek ponumerowanych zgodnie z dniami grudniowymi. Nasze biblioteka na swoim fanpage facebook’owym również stworzyła Kalendarz Adwentowy. Codziennie odsłaniane jest jedno okienko z propozycją książkową. Proponowane pozycje to m.in. nowości książkowe, ale nie tylko. Prezentowane są tam również książki z polecenia Czytelników biblioteki, jak i te zapomniane, czy też po prostu godne zwrócenia uwagi literaturo-manów.

Zachęcamy do śledzenia oraz „lajkowania” postów publikowanych sukcesywnie-codziennie – FANPAGE.