Konkurs detektywistyczny „Znajdziesz mnie w bibliotece”

Zapraszamy Was do udziału w konkursie detektywistycznym organizowanym na naszym fanpage na Facebooku.

„Znajdziesz mnie w bibliotece – stwórz niebanalną historię detektywistyczną z biblioteką w tle!”.

Konkurs odbywa się w ramach TYGODNIA BIBLIOTEK 2021 pod hasłem „Znajdziesz mnie w bibliotece”.

Zadanie konkursowe polega na umieszczeniu odpowiedzi konkursowej pod postem konkursowym umieszczonym w dn.9.05.2021 rozwijającej wątek hasła konkursowego „Znajdziesz mnie w bibliotece-stwórz niebanalną historię detektywistyczną z biblioteką w tle!”. Konkurs trwa od 09.05.2021 do 14.05.2021 do godziny 23:59 , wyniki zostaną opublikowane 15.05.2021r.do godziny 23:59. Najlepszą odpowiedź wybiera publiczność za pomocą reakcji „LIKE”.

Szczegółowy regulamin :

Zapraszamy serdecznie do udziału! Na Zwycięską osobę czeka wartościowa nagroda w postaci pakietu książek 🙂

AKTUALIZACJA Z DN.17.05:

Konkurs wygrała : Diana Hetman