AKTUALIZACJA – Zmiana organizacji pracy Biblioteki w związku z obowiązującymi obostrzeniami

W związku z przedłużeniem obostrzeń na terenie Polski, w okresie 12-18.04.2021

Miejska Biblioteka Publiczna w Choroszczy będzie prowadziła wypożyczenia i zwroty w ograniczonym trybie oraz czasie pracy.

Informujemy, iż z dniem 12 kwietnia 2021 r. Miejska Biblioteka Publiczna w Choroszczy nadal ogranicza swoją działalność na czas przedłużenia panujących obostrzeń dot. zapobiegania rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19. Zastosowanie mają wprowadzone już wcześniej zasady pracy dla bezpieczeństwa Czytelników i dla bezpieczeństwa bibliotekarzy. Wszelkie rozporządzenia oraz rekomendacje skierowane w kierunku działalności bibliotek wprowadzają zasady, według których Biblioteka będzie działała w okresie ograniczeń, wynikających z pandemii Covid19.

Godziny pracy biblioteki w Choroszczy

w dn.12.04-18.04.2021 :

Poniedziałek 8:00-15:30

Wtorek 8:00 – 15:30

Środa 8:00-15:30

Czwartek 8:00-15:30

Piątek 8:00 – 15:30

Komunikat dotyczący pracy filii bibliotecznej w Klepaczach – KLEPACZE.

Skrócony czas pracy wypożyczalni wynika również z obowiązujących prac porządkowych i dezynfekcji.

Zalecany jest wcześniejszy kontakt z placówką w celu usprawnienia wymiany książek, oraz przygotowania pozycji książkowych wskazanych przez Czytelników. Usprawni to proces biblioteczny i skróci czas przebywania w pomieszczeniach biblioteki. Zachęcamy również do zgłaszania chęci pozyskiwania kodów dostępu do biblioteki cyfrowej jaką jest Legimi – szczegóły : LEGIMI.

Prosimy o śledzenie kolejnych komunikatów dotyczących działalności zarówno siedziby głównej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Choroszczy jak i filii bibliotecznej w Klepaczach . Za utrudnienia przepraszamy i życzymy dużo zdrowia nam wszystkim!