Bezpłatny dostęp do Legimi dla Czytelników i Czytelniczek Biblioteki w Choroszczy

W 2021 roku Miejska Biblioteka Publiczna w Choroszczy w ramach dofinansowania Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Sportu, dzięki przystąpieniu do Konsorcjum Bibliotek Publicznych Województwa Podlaskiego – udostępnia swoim zarejestrowanym Czytelnikom kody dostępu do platformy Legimi, na której znajduje się ponad 60 000 e-booków (bestsellery, nowości i… wszystko, co chcesz).

 Będzie się to odbywać na następujących zasadach:

  • Kody odbierać będzie można w siedzibie głównej Miejskiej Biblioteki w Choroszczy, również czytelnicy zarejestrowani w filii bibliotecznej w Klepaczach otrzymywać będą kody za pośrednictwem siedziby głównej w Choroszczy ( tel.kont.723 698 951, 85 710 23 93, e-mail: biblioteka@choroszcz.pl).
  • W każdym miesiącu wydanych zostanie łącznie 38 kodów.
  • Czytelnik, który pobierze kod, zobowiązany jest go zarejestrować do końca bieżącego miesiąca w którym otrzyma kod, co umożliwi korzystanie z usługi przez kolejne 30 dni kalendarzowych.
  • Kody wydawane będą od każdego 1 dnia danego miesiąca do momentu wykorzystania miesięcznego limitu kodów do rozdania. 
  • Rejestracji kodu należy dokonać na dedykowanej stronie internetowej : www.legimi.pl/podlaskie , a następnie zarejestrować się/zalogować na portalu Legimi.

Aby odebrać kod, trzeba pojawić się w bibliotece osobiście, bądź skontaktować się z bibliotekarzami telefonicznie bądź e-mailowo (tel.723 698 951, 85 719 23 93, e-mail: biblioteka@choroszcz.pl).

Pełen regulamin: