Zmiana organizacji pracy Biblioteki w związku z obowiązującymi obostrzeniami

W związku z zaostrzeniem obostrzeń na terenie Polski , ogłoszonych w dniu 25 marca 2021 roku

Miejska Biblioteka Publiczna w Choroszczy będzie prowadziła wypożyczenia i zwroty w ograniczonym trybie oraz czasie pracy.

Informujemy, iż z dniem 29 marca 2021 r. Miejska Biblioteka Publiczna w Choroszczy ogranicza swoją działalność na czas wprowadzenia coraz to bardziej rygorystycznych obostrzeń dot. zapobiegania rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19. Wprowadzamy nowe zasady pracy dla bezpieczeństwa Czytelników i dla bezpieczeństwa bibliotekarzy. Wszelkie rozporządzenia oraz rekomendacje skierowane w kierunku działalności bibliotek wprowadzają zasady, według których Biblioteka będzie działała w okresie ograniczeń, wynikających z pandemii Covid19.

Godziny pracy wypożyczalni w dn. 29 marca – 9 kwietnia 2021 :

Poniedziałek 8:00-13:30

Wtorek 8:00 – 13:30

Środa 8:00-13:30

Czwartek 8:00-13:30

Piątek 8:00 – 13:30

Komunikat dotyczący pracy filii bibliotecznej w Klepaczach – KLEPACZE.

Skrócony czas pracy wypożyczalni wynika również z obowiązujących prac porządkowych i dezynfekcji.

Zalecany jest wcześniejszy kontakt z placówką w celu usprawnienia wymiany książek, oraz przygotowania pozycji książkowych wskazanych przez Czytelników. Usprawni to proces biblioteczny i skróci czas przebywania w pomieszczeniach biblioteki. Zachęcamy również do zgłaszania chęci pozyskiwania kodów dostępu do biblioteki cyfrowej jaką jest Legimi – szczegóły : LEGIMI.

Za utrudnienia przepraszamy i życzymy dużo zdrowia nam wszystkim!