Zmiana pracy Biblioteki oraz Centrum Kultury w związku z koronawirusem SARS-CoV-2 (aktualizacja)

W związku z wprowadzaniem stanu epidemii na terenie Polski w dniu 20 marca 2020 roku oraz zawieszeniem działalności szkół , Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy wraz z Miejską Biblioteką Publiczną w Choroszczy informują:

• zajęcia edukacji kulturalnej i sportowej zostają zawieszone do odwołania
  • obiekty Orlik i Stadion Miejski zostają zamknięte do odwołania.
  • Biblioteka Publiczna zostaje zamknięta dla czytelników do odwołania
  • Nie planujemy organizacji imprez plenerowych oraz w pomieszczeniach z udziałem publiczności do 31 maja 2020.
  • biuro instytucji będzie pracować w godzinach 8:00 – 16:00 od poniedziałku do piątku.

Prosimy o kontakt z instytucją telefoniczny, mailowy lub za pomocą portali społecznościowych.

– Konkurs na najciekawszą palmę wielkanocną odbywa się w trybie ON-LINE.

Zdjęcie wykonanej palmy wraz z wypełnionym formularzem (do pobrania pod adresem: https://biblioteka.choroszcz.pl/choroszcz_biblioteka/2020/02/26/konkurs-na-najciekawsza-palme-wielkanocna/ ), należy przesłać na adres e-mail: biblioteka@choroszcz.pl.

Na zdjęcia prac czekamy do 09.04.2020 do godziny 15:00.

Rozstrzygnięcie nastąpi 10.04.2020. Osoby  nagrodzone zostaną powiadomione telefonicznie. Przekazanie nagród – do uzgodnienia indywidualnie.

– Konkurs recytatorski Słowo o Polsce zostaje przełożony na miesiąc listopad.

zajęcia Biblioteka Młodego Człowieka zostają zawieszone do odwołania. O wznowieniu będziemy informować na bieżąco online i telefonicznie.

Za utrudnienia przepraszamy i życzymy dużo zdrowia nam wszystkim!