Konkurs na najciekawszą PALMĘ WIELKANOCNĄ ON-LINE

Miejska Biblioteka Publiczna w Choroszczy wraz z Miejsko-Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy zapraszają do wzięcia udziału w konkursie na wykonanie najciekawszej palmy wielkanocnej ON-LINE. Prace konkursowe będą oceniane w czterech kategoriach wiekowych:

-PRZEDSZKOLAKI

-KLASY I-III SP

-KLASY IV-VIII SP

-MŁODZIEŻ SZKÓŁ ŚREDNICH I OSOBY DOROSŁE.

Zdjęcie wykonanej palmy wraz z wypełnionym formularzem, należy przesłać na adres e-mail: biblioteka@choroszcz.pl.

Na zdjęcia prac czekamy do 09.04.2020 do godziny 15:00.

Rozstrzygnięcie nastąpi 10.04.2020. Osoby  nagrodzone zostaną powiadomione telefonicznie. Przekazanie nagród – do uzgodnienia indywidualnie.

Regulamin zawierający szczegóły dotyczące konkursu oraz wymagany formularz zgłoszeniowy do pobrania poniżej.

Ewentualne pytania prosimy kierować pod tel.: 85 710-23-93 oraz adresem e-mail: biblioteka@choroszcz.pl .

PLIKI DO POBRANIA