Warsztaty Słowotwórcze „DoMowy – rodzinne historie o słowach”.

Zapraszamy na warsztaty, które  zostały przygotowane z myślą o dzieciach w wieku ok. 3-7 lat i rodzicach, którzy na co dzień towarzyszą im w rozwoju mowy i z zaciekawieniem obserwują, jak dzieci tworzą język.
Zajęcia będą składały się z dwóch części. Pierwsza to zabawy — gry słowne oraz czytanie tekstów literackich, druga zaś to warsztaty plastyczne
Zajęcia wymagają od uczestników przyniesienia słów (dziecięcych wynalazków słownych) zgodnie z hasłem spotkania „Przynieście wasze słowa na warsztaty w bibliotece!”..Jesteśmy ciekawi jakie nazewnictwo na przeróżne rzeczy,sytuacje gości w Waszym domu, codziennym życiu  .
Termin : 28.09.2019
Godzina : 10:00-12:00
Miejsce : Miejska Biblioteka Publiczna w Choroszczy
Ilość miejsc ograniczona!