Choinka Noworoczna w Barszczewie

Dnia 18 stycznia 2014 roku w świetlicy wiejskiej w Barszczewie odbyła się ,, Choinka Noworoczna” dla dzieci.

M-GCK w Choroszczy przy współpracy z Radą Sołecką wsi Barszczewa oraz Filią Biblioteczną w Barszczewie dołożyły starań, aby dzień ten przyniósł wiele radości i uśmiechu na twarzach najmłodszych.

W kolorowej scenerii, animatorzy z teatrzyku CoNieco, zabawiali dzieci, organizując ciekawe konkursy, tańce, zabawy ruchowe, przygotowali wiele różnorodnych atrakcji. Najbardziej oczekiwanym momentem było przyjście niecodziennego gościa – Mikołaja, z ogromnym workiem prezentów.

W miłej i przyjaznej atmosferze bawiły się dzieci jak i ich rodzice. Impreza została uwieńczona słodkim poczęstunkiem dla wszystkich uczestników.

W imieniu mieszkańców Barszczewa, pragnę podziękować Panu Burmistrzowi Jerzemu Ułanowiczowi, za prezent przekazany do świetlicy wiejskiej.

Serdecznie dziękuję gościom za przyjęcie zaproszenia : Panu Mirosławowi Zalewskiemu ,Panu Piotrowi Dojlidzie, Panu Rafałowi Ładzie oraz Panu Piotrowi Siemieniukowi. Dziękuję naszym organizatorom z M-GCK – dyrektorowi Romualdowi Ożlańskiemu oraz Elżbiecie Wróblewskiej – kierownikowi Biblioteki Publicznej. Serdeczne podziękowania za ogromne zaangażowanie przekazuję Panu Januszowi Janucikowi – soltysowi wsi Barszczewo.

Możliwość uczestniczenia w zabawie choinkowej dzieci miały, dzięki wsparciu Urzędu Miasta i Gminy w Choroszczy, za co serdecznie dziękujemy.

Małgorzata Świszcz