Konkurs plastyczny na palmę lub stroik Wielkanocny

Biblioteka Publiczna w Choroszczy zaprasza uczniów szkół podstawowych i gimnazjum do wzięcia  udziału w konkursie na najciekawszą dekorację i palmę wielkanocną. Na autorów najlepszych ozdób czekają atrakcyjne nagrody. Prace przygotowane na konkurs zostaną zaprezentowane na wystawie w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury w Choroszczy.

Każdy uczeń może wykonać jedną palmę i jedną dekorację wielkanocną. Może posłużyć się dowolną techniką i materiałami. Im oryginalniejsze, ciekawsze i starannie wykonane prace, tym lepiej. Na autorów najlepszych dekoracji i palm czekają atrakcyjne nagrody.
Ozdoby oceniane będą w trzech kategoriach wiekowych:
– klasy I-III szkół podstawowych,
– klasy IV-VI szkoły podstawowej,
– gimnazjum.

Prace należy przesłać lub przynieść do Biblioteki Publicznej w Choroszczy (ul. Sienkiewicza 29) w terminie do 8 kwietnia. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi 15 kwietnia (piątek) o godz. 11.00 w MGCK.

Organizatorami konkursu są Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Choroszczy oraz Biblioteka Publiczna w Choroszczy.