Szkolenie moderatorów

Dnia 6 kwietnia w Filii Bibliotecznej w Klepaczach odbyło się spotkanie szkoleniowe moderatorów Dyskusyjnych Klubów Książki z powiatu podlaskiego, łomżyńskiego i monieckiego. Na wstępie uczestników szkolenia przywitał Dyrektor Miejsko – Gminnego Centrum Kultury w Choroszczy Romuald Ożlański. Następnie o działalności Biblioteki Publicznej w Choroszczy mówiła kierownik biblioteki Elżbieta Wróblewska. Swoim doświadczeniem na temat ,,Jak promować się w mediach „podzielił się Wiesław Szymański – poeta, publicysta ,autor słuchowisk radiowych. Nowości i ofertę Wydawnictwa Literatura przedstawiła Dyrektor Wiesława Jędrzejczyk. O działaniach promocyjnych biblioteki na przykładzie Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku mówiła Joanna Martyniuk (pracownik Książnicy Podlaskiej). Spotkanie zakończyła dyskusja uczestników szkolenia, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami ze swoich działań. Szkolenie zorganizowała Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku , Miejska Biblioteka Publiczna w Choroszczy i Biblioteka Publiczna Powiatu Białostockiego , którą reprezentowały Małgorzata Rokicka – Szymańska i Joanna Trusiuk.

Mieczysława Wysocka
pracownik Filii Bibliotecznej w Klepaczach