Pierwsze spotkanie autorskie w 2023 roku za nami!

Wczorajszego wieczoru (25 stycznia) w murach Centrum Kultury zapanowała “literacka aura”. Za sprawą spotkania autorskiego, w holu wystawienniczym zagościli koneserzy i koneserki dobrej książki z gatunku prozy i poezji. Z kim mieli przyjemność się spotkać? Z autorką zarówno wierszy, jak i powieści – Panią Celiną Mioduszewską.

Spotkanie – choć pozostało już tylko wspomnieniem – upłynęło w bardzo przyjemnej atmosferze i zapoczątkowało spotkania z autorami w 2023 roku. Celina Mioduszewska opowiadała o swojej twórczości, o warsztacie pisarskim, drodze do tego co już osiągnęła i o tym co przed nią. Uczestnicy spotkania mieli również przyjemność wysłuchać z ust poetki jej autorskich wierszy.

Spotkanie styczniowe było również połączone z inauguracją wspólnych spotkań przy kawie i książce, czyli spotkań Dyskusyjnego Klubu Książki (w każdym momencie możecie dołączyć do grona klubowiczów!).

Dziękujemy autorce za przybycie i rzeczowe spotkanie,

a uczestnikom za obecność.