Spotkanie autorskie z Celiną Mioduszewską

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z pisarką Celiną Mioduszewską,

które odbędzie się 25 stycznia (środa), o godz. 17:00

w Bibliotece Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy.

Celina Mioduszewska – nauczycielka języka polskiego i wiedzy o kulturze w szkole ponadpodstawowej, poetka, członek Stajni Literackiej przy Stowarzyszeniu Pisarzy Polskich Oddział Warszawa. Laureatka Konkursu Literackiego moje miasto Wysokie Mazowieckie – 2015 i 2017 r. Wydała następujące tomiki wierszy: Ułamek ziemi mojej, Gościniec, Za zakrętem, Gościniec (wyd. II zmienione), Paciorki codzienności, Jest czas zobaczyć. Autorka miniatur prozatorskich: Jutro Boże Narodzenie i Asamblaż. Publikowała w antologiach: Stajni Literackiej SPP, Wydawnictwa św. Macieja w Lublińcu, w zbiorze opowiadań czytelników bloga M. Kordel. Spod jej pióra wyszły powieści: „Powierniczka tajemnic” (2020 r.), „Sawantka” (2021) oraz najnowsza „Kaszmirowa chustka” (listopad 2022).

Spotkanie będzie połączone z pierwszym w 2023 roku spotkaniem Dyskusyjnego Klubu Książki. Serdecznie zapraszamy nowych członków do wstąpienia do klubu. Planujemy systematyczne spotkania klubowiczów, które odbywać się będą co najmniej raz w miesiącu. Na członków czekają benefity!

Więcej o Dyskusyjnym Klubie Książki: https://instytutksiazki.pl/kluby-ksiazki,6.html

Wstęp wolny!