Najpiękniejsza z dam znad Narwi – spotkanie autorskie z Urszulą Gajdowską

W dniu 11 czerwca 2021 roku, o godz.: 17:00 na Placu dr. Zygmunta Brodowicza (przed budynkiem MGCKiS)  odbędzie się spotkanie  autorskie z debiutującą autorką – Urszulą Gajdowską. Okazją do rozmowy z młodą pisarką jest jej pierwsza książka pt. „Zadziorna Baronówna” z cyklu „W dolinie Narwi”.

Urszula Gajdowska – mieszkanka Białegostoku w zasadzie od 15 roku życia, pochodzi z malutkiej wsi Rusaki niedaleko miasteczka Mońki. Ukończyła Wyższą Szkołę Gospodarowania Nieruchomościami w Białymstoku, Studium Agrobiznesu w Mońkach oraz Ekonomię na Uniwersytecie Białostockim. Jej powieść „Zadziorna Baronówna” to jej debiut literacki oraz pierwszy tom cyklu obyczajowo-historycznego „W dolinie Narwi”, którego fabuła rozgrywa się na Podlasiu w pierwszej połowie XIX wieku.

Spotkanie organizowane jest w ramach 39 Dni Choroszczy.

Współorganizatorzy spotkania : Książnica Podlaska, Starostwo Powiatowe. Spotkanie jest finansowane ze środków Książnicy Podlaskiej.

Wydarzenie odbędzie się zgodnie z panującymi wówczas zasadami reżimu sanitarnego. Organizatorzy przewidują sobie prawo do zmiany lokalizacji wydarzenia w przypadku niesprzyjających warunków pogodowych (w takim wypadku wydarzenie zostanie przeniesione do budynku).

Serdecznie zapraszamy!