KOMUNIKAT-BIBLIOTEKA W CHOROSZCZY WZNAWIA WYPOŻYCZENIA

Informujemy, iż z dniem 19 maja 2020 r. Miejska Biblioteka Publiczna w Choroszczy wznawia działalność w ograniczonym zakresie na czas epidemii COVID-19. Wprowadzamy nowe zasady pracy dla bezpieczeństwa Czytelników i dla bezpieczeństwa bibliotekarzy. Po pozytywnej weryfikacji procedur działalności jednostki podczas epidemii, biblioteka wznawia działalność od dnia 19 maja 2020 r. Rekomendacje Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwa Rozwoju i Biblioteki Narodowej dotyczące pracy instytucji kultury wprowadzają zasady, według których Biblioteka będzie działała w okresie ograniczeń, wynikających z pandemii Covid19.

Godziny pracy wypożyczalni :

Poniedziałek – 8:30-15:00

Wtorek – 11:00-17:00

Środa – 8:30-15:00

Czwartek – 11:00-17:00

Piątek – 8:30-15:00

Skrócony czas pracy wypożyczalni wynika z obowiązujących prac porządkowych i dezynfekcji.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem korzystania z usług Miejskiej Bibliotece Publicznej w Choroszczy w okresie epidemii COVID-19, filmem instruktażowym oraz instrukcją dot. wizyty w bibliotece.

FILM INSTRUKTAŻOWY – https://youtu.be/jSACFbd9qVg

ZAPRASZAMY !