Warsztaty kreowania wizerunku

We czwartek 13 listopada 2014 r. w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury w Choroszczy odbyły się warsztaty pt. „Wykreowanie własnego wizerunku w nowej przestrzeni edukacyjnej”, podczas których uczestnicy mogli dowiedzieć się między innymi jak radzić sobie ze stresem lub dobrze wykonać autoprezentację.

Warsztaty poprowadził Dominik Sołowiej – dziennikarz, publicysta, krytyk literacki i filmowiec. Na co dzień pracuje w Białymstoku jako reporter telewizyjny i konsultant ds. marketingu i reklamy. Pisze dla portalu o2.pl, prowadzi spotkania poświęcone kulturze i sprawom społecznym. Jest członkiem Stowarzyszenia Fabryka Bestsellerów. Autor wielu artykułów naukowych i popularnonaukowych. Asystent reżysera Lecha Majewskiego.

W spotkaniu uczestniczyli uczniowie Zespołu Szkół w Choroszczy.

Organizatorem spotkania była Biblioteka Publiczna w Choroszczy a odbyło się ono dzięki Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku.

Kierownik Biblioteki

Elżbieta Wróblewska