Choinka Noworoczna w Barszczewie

W sobotnie popołudnie dnia 2 lutego, po raz pierwszy w nowo- wyremontowanej świetlicy w Barszczewie odbyła się „Choinka Noworoczna” dla dzieci.

M- GCK w Choroszczy przy współpracy z Radą Sołecką wsi Barszczewa oraz Filią Biblioteczną w Barszczewie dołożyły starań , aby dzień ten przyniósł wiele radości i uśmiechu na twarzach najmłodszych. W bajkowej scenerii, aktorzy z teatrzyku CoNieco, przygotowali wiele ciekawych atrakcji : konkursy , gry, tańce. Czas płynął wesoło, w miłej i przyjaznej atmosferze doskonale bawiły się dzieci jak i ich rodzice. Najbardziej oczekiwanym momentem było przyjście niecodziennego gościa Mikołaja z ogromnym workiem prezentów. Impreza została uwieńczona słodkim poczęstunkiem dla wszystkich uczestników.

Mam nadzieję, że ten rok jest dobrym początkiem na organizowanie tego typu imprez dla dzieci w przyszłych latach .

Serdecznie dziękuję za przyjęcie zaproszenia Panu Jerzemu Ułanowiczowi –Burmistrzowi Choroszczy, Panu Piotrowi Dojlidzie –Przewodniczącemu Rady Miejskiej. Pragnę również podziękować za wsparcie i zaangażowanie Panu Romualdowi Ożlańskiemu Dyrektorowi M-GCK w Choroszczy, Panu Januszowi Janucik Soltysowi wsi Barszczewo, Pani Elżbiecie Wróblewskiej Kierownikowi Biblioteki Publicznej w Choroszczy, Panu Piotrowi Siemieniuk Radnemu wsi Barszczewo oraz Panu Witoldowi Wróblewskiemu i Panu Waldemarowi Polewczak .

Serdeczne podziękowania składam rodzicom za zaangażowanie i przygotowanie poczęstunku.

Małgorzata Świszcz