Biblioteka Publiczna w ChoroszczyBiblioteka Publiczna w Choroszczy - Oddział Dziecięcy

Wakacyjny konkurs dla dzieci „Pędzlem po literaturze”

Drodzy Rodzice i Dzieci!

Z przyjemnością informujemy, że nasza biblioteka bierze udział w konkursie „Pędzlem po Literaturze” organizowanym przez księgarnię internetową Bookland! To doskonała okazja, aby rozwijać swoje artystyczne umiejętności i wyrazić miłość do ulubionych bohaterów literackich.

Zadanie konkursowe

Chwyćcie za kredki, pędzle czy flamastry i przekażcie na papier swojego ulubionego bohatera literackiego! Może to być dzielny rycerz, urocza księżniczka, sprytny detektyw czy też czarujący mag – wybór należy do Was! Pokażcie nam, jak widzicie swoich książkowych przyjaciół!

Jak wziąć udział?

1. Przynieście swoje prace do naszej biblioteki.
2. Do 31 lipca 2024 roku prześlemy je dalej do organizatorów konkursu.

Trzech uczestników, którzy zaprezentują najbardziej oryginalne i kreatywne prace, otrzyma atrakcyjne upominki, a biblioteka, z której pochodzi nagrodzone dzieło, również zostanie obdarowana.

Serdecznie zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia! Może to właśnie dzięki Waszym wspaniałym pracom wspólnie wygramy książki lub inne ciekawe  nagrody!

Adres www strony Organizator: www.bookland.com.pl