Biblioteka Publiczna w Choroszczy

Dołącz do DKK w czerwcu! Kolejne spotkanie

O książkach można rozmawiać, pisać, a także tworzyć w kontekście tego, co nas w nich porusza, dotyka i inspiruje. Dyskusyjny Klub Książki działający w M-GCKiS to nie tylko przestrzeń na ciekawe rozmowy o dobrej literaturze przy kawie, ale również twórcza praca, która może zaskakiwać.

Kolejne spotkanie DKK odbędzie się we wtorek, 18 czerwca, o godzinie 17:30 w bibliotece. Podczas tego spotkania omówiona zostanie najnowsza lektura „Zapomniane niedziele” autorstwa Valerie Perrin. To doskonała okazja do wymiany wrażeń i dyskusji na temat tej książki, która zdobyła uznanie czytelników na całym świecie. Czy spodoba się również mieszkańcom Choroszczy?

Dyskusyjne Kluby Książki przy bibliotekach publicznych to projekt Instytutu Książki, który umożliwia czytelnikom w setkach miejscowości w całej Polsce regularne spotkania i rozmowy o literaturze. Celem programu jest czerpanie przyjemności z dyskutowania o książkach. Klub działający przy bibliotece M-GCKiS w Choroszczy funkcjonuje już od 2009 roku. Jego członkowie mieli okazję uczestniczyć w wielu spotkaniach przy kawie i książce, spotkaniach literackich, a także brać udział w warsztatach i innych wspólnych inicjatywach.

Aby dołączyć do klubu, wystarczy zgłosić się do biblioteki mieszczącej się w M-GCKiS w Choroszczy (ul. H. Sienkiewicza 29) lub przyjść na najbliższe spotkanie. Tym razem klubowicze spotkają się we wtorek, 18 czerwca, o godzinie 17:30. Czeka na nich solidna dawka dobrej literatury oraz zapowiedź nowego konkursu „Ożyw książkę”. Zachęcamy do udziału i wspólnego czerpania przyjemności z literackich dyskusji. Serdecznie zapraszamy!