Biblioteka Publiczna w Choroszczy

Spotkanie DKK w ramach Tygodnia Bibliotek

Zaraz po weekendzie, we wtorek, 14 maja popołudnie w bibliotece będzie należało do członków Dyskusyjnego Klubu Książki. Członków klubu i nie tylko, ze swoją najnowsza książką „Życie seksualne kajakarzy” odwiedzi jej autor – Wojciech Koronkiewicz. Spotkanie zaplanowane jest na godz. 17:30 – nie zabraknie dawki dobrej literatury, smacznej kawy oraz wymiany literackich doświadczeń.

Wojciech Koronkiewicz to wieloletni przyjaciel bibliotek M-GCKiS. Poza tym działacz społeczny i autor książek: Z Matką Boską na rowerze. Podróż do cudownych obrazów, ikon i świętych źródeł Podlasia oraz Podlasie zdrowo zakręcone. Podróż po krainie niezwykłych ludzi i zapomnianych smaków. W tym roku ukazała się jego najnowsza książka pt. Życie seksualne kajakarzy. Zapiski z z badań terenowych podczas spływów rzeką Narew, Supraśl, Bug, Biebrza i Czarna Hańcza z serii: Proza ze ściany Wschodniej. Z tą najnowszą książką zagości na spotkaniu klubowiczów DKK (sam również jest klubowiczem!).