Spotkanie autorskie z Wojciechem Koronkiewiczem

Miejska Biblioteka Publiczna w Choroszczy zaprasza za spotkanie z Wojciechem Koronkiewiczem, znanym i cenionym dziennikarzem, aktywistą społecznym, człowiekiem, który przez całe wakacje, na rowerze, odwiedzał podlaskie sanktuaria, czego efektem jest nietuzinkowa książka „Z Matką Boską na rowerze. Podróż do cudownych obrazów, ikon i świętych źródeł Podlasia”. Kolejna pozycja, wokół której odbędzie się spotkanie, to „Podlasie zdrowo zakręcone. Podróż po krainie niezwykłych ludzi i zapomnianych smaków” . Ciekawie opisane spotkania i rozmowy przy podlaskich specjałach, jakie autor odbył w czasie swojej wędrówki po drogach i bezdrożach Podlasia.

Spotkanie odbędzie się  w piątek 18.03.2022, o godzinie 18:00 na auli Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy.

Na spotkaniu będzie możliwość zakupu książki wraz z autografem.

Prowadzenie : Dominik Sołowiej