Konkurs na kreatywną kartkę Wielkanocną

Miejska Biblioteka Publiczna w Choroszczy wraz z Miejsko-Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy, oraz Gmina Choroszcz –

pod honorowym patronatem Burmistrza Choroszczy, zapraszają do wzięcia udziału w konkursie na wykonanie kreatywnej kartki Wielkanocnej.

Konkurs wielkanocny wpisany już niejako w tradycję działalności Biblioteki, w tym roku ma przede wszystkim na celu wzbudzenie w uczestnikach kreatywności, świadomości ekologicznej, wrażliwości artystycznej, wzbogacenie warsztatu plastycznego, rozwijanie wyobraźni uczestników oraz przede wszystkim propagowanie tradycji i folkloru związanego ze świętami wielkanocnymi. Tegoroczny konkurs odbywa się pod Honorowym Patronatem Burmistrza Choroszczy. Zapraszamy do udziału!

Kategorie :

• Przedszkolaki
  • Klasy I – III
  • Klasy IV – VIII
  • Młodzież szkół średnich oraz os.dorosłe

Konkurs skierowany jest do mieszkańców miasta i gminy Choroszcz.

Termin składania prac konkursowych : 01.03 – 22.03.2021

Prace konkursowe należy dostarczyć osobiście do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Choroszczy, bądź nadać na adres :

Miejska Biblioteka Publiczna w Choroszczy,

ul. H. Sienkiewicza 29, 16-070 Choroszczy

tel:723 698 951

e-mail : biblioteka@choroszcz.pl

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się on-line w dn. 25.03.2021 na kanale fb Biblioteki oraz MGCKiS

PLIKI DO POBRANIA:

Formularz zgłoszeniowy – dzieci

Formularz zgłoszeniowy- młodzież i dorośli