„Przystanek z książką w bibliotece” …

Biblioteka Publiczna w Choroszczy zaprasza na spotkanie pt. „Zaczaruj świat książką” dnia  12 października 2016 o godz. 11.30, które odbędzie się w auli Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy.

Organizatorem spotkania jest Książnica Podlaska – Biblioteka Publiczna Powiatu Białostockiego, która współorganizuje w październiku II edycję cyklu „Przystanek z książką w bibliotece” przy współpracy z Wydawnictwami: Literatura oraz Akapit Press z Łodzi oraz zaproszonymi pisarzami. Spotkania odbędą się w 8 wybranych bibliotekach powiatu białostockiego, na które zaproszona jest młodzież szkolna oraz zainteresowane osoby danymi tematami. Imprezom bibliotecznym towarzyszyć będą książki zaproszonych Wydawnictw.

Elżbieta Wróblewska

Kierownik Biblioteki