Mikołaj na choince w Klepaczach

W niedzielę 31 stycznia 2016 roku w świetlicy OSP w Klepaczach odbyła się 25 zabawa choinkowa dla dzieci. Przybyli na nią zaproszeni goście i sponsorzy, dyrektor Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy, Przemysław Waczyński, kierownik Biblioteki Publicznej w Choroszczy, Elżbieta Wróblewska, radni z Klepacz, Wioletta Kowieska i Piotr Dojlida, sołtys wsi Klepacze, Jerzy Wójcik.

Serdeczne podziękowanie za wsparcie finansowe należą się także wszystkim uczestnikom zabawy sylwestrowej w Klepaczach. Bardzo dziękuję w imieniu dzieci. O dobrą zabawę dbał teatr CONIECO. Było dużo konkursów, tańców solo i z rodzicami. Prawie wszystkie dzieci na bal przybyły w pięknych strojach karnawałowych. Podczas przerw na złapanie oddechu dzieci miały zapewnione picie i słodycze. Po około dwóch godzinach zabawy wizytę złożył Mikołaj z workami pełnymi słodkich paczek. Wystarczyło dla wszystkich uczestników zabawy.

Serdecznie dziękuję wszystkim którzy pomogli uwierzyć dzieciom w istnienie Mikołaja.

Mieczysława Wysocka

Filia Biblioteczna w Klepaczach