Dyplom Honorowy Kapituły Srebrnej Róży dla pani Elżbiety Wróblewskiej

13 maja 2015 r. w Książnicy Podlaskiej w Białymstoku obchodzono Światowy Dzień Książki. W ramach obchodów Kapituła Srebrnej Róży wręczyła bibliotekarzom dyplomy za szczególne osiągnięcia na różnych polach bibliotecznej działalności w 2014 roku.

Jest nam niezwykle miło poinformować, że Pani Elżbieta Wróblewska – kierownik Miejskiej Biblioteki Publicznej w Choroszczy została nagrodzona Dyplomem Honorowym Kapituły Srebrnej Róży za szereg inicjatyw dotyczących promocji czytelnictwa oraz popularyzacji książki w środowisku lokalnym. Zespół Miejsko- Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy a także redakcja ”Gazety w Choroszczy” w imieniu swoim oraz czytelników serdecznie gratulują nagrody, życząc dalszych sukcesów na polu zawodowym.