MAŁA KSIĄŻKA- WIELKI CZŁOWIEK

Z przyjemnością informujemy, iż Miejska Biblioteka Publiczna w Choroszczy zakwalifikowała się do projektu „Mała Książka – Wielki Człowiek”, skierowanym do trzyletnich czytelników biblioteki. Kampania „Mała książka – wielki człowiek” to kolejna akcja wpisująca się w Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa. W jej ramach będzie głośno o korzyściach wynikających z rodzinnego czytania już od pierwszych miesięcy życia dziecka. Akcji towarzyszyć będzie seria wydarzeń, reklama w różnorodnych mediach. Instytut Książki chce poprzez działania promocyjne w telewizji, radiu, internecie oraz przestrzeni miejskiej zachęcić rodziców, dziadków i opiekunów do tzw. czytania generacyjnego i przypominać o roli książki w życiu dziecka.

Szczegóły projektu na stronie internetowej wielki-czlowiek.pl

Zapraszamy do odwiedzin Biblioteki Publicznej w Choroszczy i założenia karty czytelnika!

Elżbieta Wróblewska