Jak co roku w karnawale

Bal choinkowy w  świetlicy wiejskiej w Klepaczach, to czas wspólnej i radosnej zabawy. W niedzielę 28 stycznia 2018 r. odbył się bal choinkowy, na który czekali z wielką niecierpliwością najmłodsi mieszkańcy. Dzieci przybyły w kolorowych, pomysłowych strojach, wcielając się w bajkowe postacie. Nie zabrakło wróżek, księżniczek , pszczółki Mai, rycerzy, policjantów. W czasie imprezy odbyło się szereg konkursów, tańców i pokazów cyrkowych umiejętności, które przygotował i poprowadził Teatr Conieco. W przerwie między pląsami czekał na dzieci słodki poczęstunek. Na zakończenie zabawy dzieci odwiedził św. Mikołaj wręczając paczki w postaci słodyczy, kolorowej książki i płyty z dziecięcymi utworami. Pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem uwieczniło tradycję balu choinkowego w Klepaczach.

Wszystkich chętnych zapraszamy za rok, nie zapomnijcie zabrać ze sobą dużo uśmiechu, dobrego humoru i stroju karnawałowego.

Iwona Amonowicz

bibliotekarz