Kolorowa jesień w bibliotece

Jesień to piękna i barwna pora roku. W tym okresie drzewa  są bardzo kolorowe, a sady pełne dojrzałych owoców.  Jest to czas zbierania plonów z pól i ogrodów.

28 października 2017 roku rozpoczął się kolejny sezon zajęć bibliotecznych dla maluszków z rodzicami. Na początku spotkania dzieci opowiadały o pierwszych  oznakach jesieni, i  wysłuchały wiersza pt. „ Jesień u fryzjera” Danuty Gellnerowej.  Następnie dzieci wykonywały jesienne witrażowe drzewka z  papierowych talerzyków i rolek po papierze, ozdabiając je kolorowymi liśćmi.  Przy robieniu prac  maluchom pomagali rodzice. Dzieci aktywnie i radośnie uczestniczyli w  zajęciach.

Serdecznie zapraszam dzieci wraz z rodzicami na kolejne spotkanie, które odbędzie się 18 listopada 2017 roku (w sobotę) w godzinach od 11.00 do 13.00.

Tekst i zdjęcia Lucyna Jutkiewicz