KONKURS POWIATOWY „MALOWANE PIEŚNIAMI PATRIOTYCZNYMI”

W maju tego roku Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego  w Białymstoku, Starostwo Powiatowe w Białymstoku oraz Biblioteka Publiczna w Choroszczy ogłosiły konkurs powiatowy pt. „Malowane pieśniami patriotycznymi”. Polegał on na wykonaniu pracy plastycznej do wybranej pieśni patriotycznej.  9 listopada 2016 r. w Punkcie Usług Turystycznych Supraślu w ramach obchodów Święta Niepodległości nastąpiło  podsumowanie  konkursu  oraz  otwarto wystawę prac.  Starostwo Powiatowe  wydało książeczkę pt. „Śpiewnik Pieśni Patriotycznych” z ilustracjami dzieci.

Z naszej gminy wzięło udział 2 osoby,  Filip Jeżyna  otrzymał wyróżnienie oraz Adrian  Myśliwiec , obaj chłopcy są uczniami IV klasy Szkoły Podstawowej w Choroszczy. Dyplomy oraz nagrody dla chłopców wręczyliśmy na uroczystym apelu z okazji Święta Niepodległości w Zespole Szkół w Choroszczy.

Gratulujemy i zachęcamy do  udziału w konkursach.

kierownik Biblioteki

Elżbieta Wróblewska